قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : پنجشنبه ۹۸/۱۲/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید اینترنتی فرش ترکیه ای

خرید آنلاین فرش ترک

امروزه به دلیل استقبال افراد از فرش های با تعداد شانه و تراکم بالا که همانند فرش های دستبافت گونه می مانند این انتظار را برای خریداران فرش ماشینی بالا برد که به دنبال فرش های مدرن برای استفاده در منازل باشند . لذا همین مطلب سبب شد که تولید کنندگان فرش ماشینی به تولید فرش های مدرن و فانتزی جدید بپردازند . یکی از این دسته فرش هایی مدرن که می توان از آن به عنوان فرش لوکس در دکوراسیون های مدرنیته و مجلل استفاده نمود فرش ماشینی ترک می باشد . فرش ترک از جدیدترین تولیدات در بازار فرش ماشینی محسوب می شود . ما در اینجا در کنار توضیح مختصر در مورد فرش ترک به نحوه خرید فرش ترکیه ایی می پردازیم .

فرش ماشینی ترک
فرش ترک که بافت آن در ابتدا توسط شرکتی در ترکیه به نام مرینوس انجام می شد پایه ریز بافت فرش ترک ایرانی متناسب با سلایق ایرانی شد . فرش ترک ایرانی با الهام گرفتن از طرح های ایرانی و طرح هایی خاص چون طرح های اسلیمی و شاه عباسی با استفاده از رنگ های روشن چون کرم ، آبی و خاکستری و رنگ های خنثی بافته می شوند . استفاده از طرح های فرش های 700 شانه ، 1000 شانه و فرش 1200 شانه در فرش ترک نیز امکان پذیر می باشد .  استفاده از رنگ های روشن در بافت این فرش سبب تمایز آن نسبت به سایر فرش های ماشینی می شود . استفاده از فرش ترک در پذیرایی خانه نو عروسان با دکوراسیون مدرن و فانتزی می تواند بهترین انتخاب برای مکان استفاده از این فرش های ماشینی ترک باشد . رنگ روشن این فرش برای استفاده در منازل کوچک سبب شده تا فضای مورد نظر با وسعت و زیبایی بیشتری نمایان شود . بافت فرش ترک توسط کارخانجات تولید کننده فرش ماشینی در شاخه های 700 شانه ، 1000 و 1200 شانه بافته می شوند . استفاده از الیاف آکریلیک در بافت فرش ترک سبب مقاومت بالای فرش ماشینی ترک در برابر حرارت و گرما می شود که این موضوع در طول عمر فرش ترک تاثیر گذار بوده و سبب افزایش ماندگاری آن می شود . البته بسته به نوع شرکت بافنده فرش ترک امکان استفاده از الیاف براق پلی استر نیز برای فرش ترک موجود است .

خرید فرش ترکیه ای 
با توجه به آنچه در مورد فرش ترک اذعان داشتیم استفاده از فرش ترکیه به عنوان فرش لوکس یا فرش فانتزی در منازل با توجه به تنوع طلبی و سلیقه های خاص سبب شده تا خرید این نوع فرش در کنار فرش های ماشینی دیگر نیز رواج داشته باشد . همان طور که فرش کاشان به عنوان شناخته شده ترین فرش در جهان به دلیل کیفیت بالا می باشد لذا افراد که به دنبال خرید فرش ترک ایرانی هستند سعی بر این دارند تا خرید فرش ترکیه ای را از تولید کنند گان شهر فرش کاشان انجام دهند . تنها برخی از کارخانجات شهر فرش کاشان امکان بافت فرش ترک را دارا می باشند و این به دلیل جدید بودن فرش ترک می باشد .
یکی از بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده فرش های ماشینی در کاشان که با داشتن فروشگاه های زنجیره ای آنلاین فراوان برای رفع نیاز خریداران با توجه به سلایق متفاوت دست به تولید انواع فرش ماشینی سنتی و فرش مدرن پرداخته شرکت فرش کاشان می باشد . این شرکت برای خریداران فرش ترکیه ای با ایجاد فروشگاهی مختص به این نوع فرش به نام فرش ترک به ارائه انواع محصولات فرش ترک شامل :
1. فرش ترک 700 شانه
2. فرش ترک 1200 شانه گل برجسته
3. فرش ترک دایره 1200 شانه گل برجسته
پرداخته تا بتواند به رفع ارضای نیاز خریداران پاسخ گو باشد .
فروشگاه فرش ترک برای خریداران فرش ترک در سراسر کشور امکان خرید اینترنتی فرش ترکیه ایی را فراهم آورده تا خریداران بدون داشتن ذهن مشغولی شامل چگونه سفر کردن به کاشان و دغدغه هایی چون هزینه های زیاد این سفر را بر طرف نموده است . خریداران فرش ترک به راحتی با رفتن به دنیای مجازی و اینترنت و سرچ در این فضا می توانند به راحتی به وب سایت فرش ترک دست پیدا نمایند و با مراجعه به این سایت با انواع فرش ترک ارائه شده در این کارخانه یا فروشگاه آشنا شوند .
برای به دست آوردن راهنمای خرید اینترنتی فرش ترک در فروشگاه فرش ترک کلیک نمایید .
این نوع خرید فقط برای خریداران که امکان سفر به کاشان را ندارند نیست و تمامی خریداران در دور و نزدیک می توانند به راحتی از این نوع روش برای خرید استفاده نمایند . زیرا این روش در کنار رفع مشکل سفر و هزینه های ناشی آن برای خریداران در دور دست دارای مزیت هایی است که شامل حال همه ی خریداران اینترنتی فرش ترک می شود . از جمله مزیت های خرید آنلاین فرش ترک می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  - در خرید اینترنتی به راحتی افراد می توانند با محصولات و ویژگی های هر کدام از این فرش ها که در وب سایت توضیح داده شده است آشنا شوند .
  - در این نوع خرید چون واسطه و دلالی برای فروش فرش وجود ندارد و تولیدکننده خود فروشنده می باشد پس قیمت فرش به درب کارخانه به مشتریان عرضه می شود .
  - امکان دسترسی سریع و راحت برای خریداران فرش ترکیه ای در خرید اینترنتی امکان پذیر می باشد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه