برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۷/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش مخصوص پذیرایی مدرن

فرش مدرن پذیرایی

فرش مناسب پذیرایی مدرن
فرش ماشینی کاشان یکی از هنر های اصیل ایرانی است که محبوبیت خاصی در میان جهانیان دارد. این نوع محصولات نیز مانند هر وسیله ای دیگر انواع مختلفی دارند و بیشتر در طرح های فرش مستطیل و فرش دایره خلاصه می شوند. تنوع فرش ماشینی به اندازه ای است که برای هر فضا و با توجه به هر ترکیب رنگی می توان طرح مورد نظر را پیدا کرد.

آمدن دکوراسیون های متفاوت باعث شده تا استفاده از فرش ماشینی برای نشستن کمتر شود و اصولا فرش ها نقش تزیین را در خانه داشته باشند. امروزه با مدرنیته شدن فضای خانه ها افراد روی به خرید فرش ماشینی مدرن و کلاسیک آوررده اند تا بتوانند خانه خود را لوکس و مدرن نشان دهند.
فرش ماشینی پذیرایی یکی از مهمترین فرش های مورد استفاده در خانه است که بسیار مورد توجه قرار دارد. وجود فرش مناسب در پذیرایی می تواند باعث ارامش و زیبایی پذیرایی شود . اتاق پذیرایی از مهمترین بخش ها در هر خانه ای می باشد که فرش در آن بیشترین کارایی را دارد.

حال باید بدانیم فرش مخصوص پذیرایی مدرن باید چه مشخصاتی داشته باشد. انتخاب نوع فرش برای پذیرایی بستگی به سبک خانه طرح مبلمان و پرده ها دارد. فرشی که برای پذیرایی انتخاب می شود باید قابلیت پاخور بودن را داشته باشد و برای استفاده های طولانی مدت و مقاوم بودن در برابر آلودگی و گرد و غبار انتخاب گردد. طرح و رنگ وسایل پذیرایی به خصوص مبلمان و سبک اتاق مهمترین نقش را در جلوه گری فرش پذیرایی مدرن دارند.

بهترین رنگ فرش ماشینی برای پذیرایی مدرن با در نظر گرفتن ترکیب رنگی دکوراسیون است و برای انتخاب رنگ قالی پذیرایی مدرن باید رنگ مبلمان پرده، کوسن و رنگ مبلمان اتاق در نظر گرفته شود. انتخاب زیباترین و مناسب ترین رنگ فرش برای اتاق پذیرایی مدرن تاثیر مستقیمی بر جلوه بصری و زیبایی دکوراسیون می گذارد.

فرش های ماشینی ترک با رنگ خنثی دست خریدار را برای انتخاب باز تر نگه می دارند و افراد می توانند چند وسیله تزیینی کوچک به رنگ خود فرش را در قسمت های مختلف دکوراسیون پذیرایی قرار دهند تا این ترکیب در هم ادغام شوند.

از ان جا که رنگ طوسی یک رنگ خنثی محسوب می شود می توان از فرش های فانتزی پتینه با رنگ های خاصی چون طوسی استفاده کرد. فرش ماشینی طوسی با هر نوع دکوراسیونی سازگار است و بهترین نما را در اتاق پذیرایی مدرن ایفا می کند. ترکیب رنگی فرش طوسی و سفید در پذیرایی مدرن حس پاکیزگی و طبیعی بودن فضای خانه را القا می کند و حس خوبی را به ساکنین انتقال می دهد.

فرش ماشینی ترک مخصوص پذیرایی مدرن
در صورتی که اتاق پذیرایی با سبک مدرن چیده شده باشد باید با فرش های ماشینی فانتزی ترک و فرش های فانتزی مفروش شود تا مدرن بودن فضا در کنار زیبایی حفظ شود.
برای پذیرایی های مدرن کوچک بهتر است از فرش های ماشینی ترک با رنگ لایت استفاده کنید زیرا این قالی ها با رنگ روشن و طراحی خلوتی که دارند اتاق پذیرایی مدرن را دلباز تر و روشن تر نمایان می کنند و در ضمن می تواند با تمامی رنگ های دکور اتاق هماهنگی پیدا کنند. هر قدر رنگ و طرح فرش روشن تر باشد فضای اتاق پذیرایی نورانی تر می شود.

ولی نباید هرگز فرش های رنگ تیره برای اتاق های کوچک استفاده کرد زیرا قالی ماشینی با رنگ تیره باعث می شود که فضا کوچکتر و شلوغ تر به نظر آید. رنگ های تیره بیشتر در پذیرایی مدرن بزرگ به کار می روند. این رنگ ها علاوه بر اینکه آلودگی و لکه ها را کمتر نشان می دهند، باعث می شوند فضای صمیمی تری در دکوراسیون پذیرایی مدرن به وجود آید.

یکی از راه های ساده و کم هزینه برای جذاب کردن دکوراسیون داخلی پذیرایی مدرن استفاده از قالی های ماشینی دایره شکل فانتزی و یا ترک می باشد. این نوع قالی کاشان ایده ای شگفت انگیز برای تزیین پذیرای مدرن است. البته برای خرید فرش دایره ترک باید این نکته را در نظر داشته باشید که مساحت پذیرایی بزرگ باشد.
چنین قالی های ماشینی فانتزی مدرن را می توان در هر سبکی از مدرن گرفته تا سنتی به کار برد. پهن کردن فرش دایره ترک در پذیرایی مدرن می تواند موجب هیجان و شگفتی مهمانان شود.

می توان از قالی دستبافت گونه دایره ای ترک 1200 شانه گل برجسته برای وسط پذیرایی و یا در قسمتی که مبلمان قرار گرفته است استفاده نمود و سایر فضا را با قالیچه های زیبا زینت بخشید. در چیدمان پذیرایی های مدرن باید به این نکته توجه کرد به به جز میز های جلو مبلی هیچ چیز دیگری نباید روی قالی گل برجسته ترک قرار گیرد.

فرش ماشینی فانتزی مخصوص پذیرایی مدرن
چنان چه پذیرایی، پرده و کف پوش تیره داشته باشد باید از فرش های فانتزی با طرح خلوت و منظم استفاده کرد تا فرش زیباتر جلوه کند. در انتخاب فرش فانتزی پذیرایی مدرن باید دقت زیادی صورت کیرد زیرا پذیرایی باید لوکس و جذاب باشد. برای مثال فرش های فانتزی گبه از لحاظ رنگ و نقشه بهترین گزینه برای فرش مخصوص پذیرایی مدرن هستند. 

فرش های تک رنگ فانتزی
با طرح کمی که دارند از دیگر گزینه های انتخاب برای قالی پذیرایی مدرن می باشند. انتخاب رنگ و طرح مبلمان و وسایل پذیرایی برای این نوع قالی های ماشینی فانتزی زیبا بسیار وسیع و راحت است.

قالی های مدرن فانتزی شگی
با پرزهای بلندی که دارند از خاص ترین فرش ها برای پذیرایی مدرن هستند. این نوع قالی فانتزی کاشان در انواع فرش شگی تک رنگ پذیرایی و فرش شگی طرح دار پذیرایی موجود بوده و ابعاد مختلفی دارند.


فرش ماشینی سنتی مخصوص پذیرایی مدرن
استفاده از فرش های ماشینی سنتی مانند: قالی ماشینی 1200 شانه و قالی 1000 شانه می تواند در دکوراسیون پذیرایی مدرن جذاب باشد. هر چند این نوع پذیرایی با فرش های مدرن و فانتزی جذاب تر می شوند ولی قالی های دستبافتگونه ماشینی نیز می توانند باعث زیبایی ان ها شوند. این قالی های درجه یک ماشینی، جزء فرش های لوکس به حساب می آیند و در پذیرایی های مدرن لوکس و مجلل ، خود نمایی می کنند. استفاده از مبلمان مدرن با فرش سنتی ایرانی، کوسن و اکسسوری های ایرانی می تواند نشانی از تلفیق مدرنیته و سنت باشد که فضایی خاص و گرم را در پذیرایی مدرن به وجود می آورد.

فرش های ماشینی گل برجسته از زیباترین فرش ها برای پذیرایی مدرن می باشند که در دسته های قالی گل برجسته هزار شانه، قالی گل برجسته هفتصد شانه و قالی گل برجسته 1200 شانه تولید و عرضه می شوند. این محصولات با بهترین الیاف به صورت سه بعدی بافته می شوند و به دلیل شانه و تراکم بالا، شباهت زیادی به فرش دستباف اصیل دارند.

فرش های ماشینی درجه یک نقش برجسته کاشان از جمله پرطرفدارترین قالی های لوکس پذیرایی مدرن می باشند که در بازار های داخلی و خارجی از محبوبیت بالایی برخوردارند. ظرافت و همچنین پاخور نرم از جمله ویژگی های فرش گل برجسته کاشان است.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  فرش ترکیه ای مرینوس
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه