برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۸/۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» جدید ترین فرش های ترک از شرکت فرش کاشان

خرید جدید ترین فرش های ترک

مهم ترین وسیله ای که برای خانه ها حتما باید خریداری شود فرش می باشد که این فرش می تواند فرش دستبافت یا فرش ماشینی باشد که امروزه آن ها در انوع و اقسام مدل ها و طرح های نوین و مدرن طراحی شده و بافته می شود . یکی از جدید ترین فرش های مدرن که امروزه بسیار مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است ، فرش های ترک می باشد که به دلیل زیبایی که در طراحی این فرش شده افراد زیادی خواهان این فرش هستند و برای منزل خود فرش های ترک را خریداری می کنند . در واقع طرح ها و نقشه های فرش های ماشینی به سه دسته کلی سنتی ، کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شوند که هر دسته نیز برای خود ده ها نوع طرح فرش وجود دارد که همان طور که گفتیم فرش های ترک از دسته فرش های ماشینی مدرن می باشند .
فرش های ترک یا همان فرش های مدرن دارای رنگ و طیف رنگ های روشن می باشد و بیشتر برای افرادی که به رنگ های روشن علاقه دارند و دوست دارند که خانه خود را با المان ها و وسائل تزیینی روشن درست کنند بهتر است که برای هماهنگی هر چه بیشتر وسائل منزل خود با فرشی که انتخاب می کنند ، گزینه فرش های ماشینی ترک را انتخاب کنند که زیبایی خانه شان چند برابر شود .

ویژگی فرش ماشینی طرح ترک
فرش های ماشینی ترک اغلب در شانه و تراکم های بالا بافته نمی شوند . بیشتر فرش های ماشینی ترک در تراکم عرضی یا شانه 700 در تراکم 2100 یا در شانه 1200 وتراکم طولی یا همان تراکم 3600 بافته و تولید می شود . اغلب جنس نخ های خابی که در بافت این فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد 100 درصد آکریلیک هیت ست شده می باشد ، هم چنین جنس نخ تار و پود استفاده شده در فرش های ترک از پنبه اصل می باشد . برای داشتن بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی ترک نوع دستگاهی که فرش با آن بافته می شود از المان های مهم کیفیت در فرش ماشینی می باشد ؛ فرش های ماشینی ترک اغلب با بهترین و مدرن ترین دستگاه های بافندگی فرش بافته می شود که یکی از بهترین دستگاه هایی فرش ماشینی ترک با آن بافته می شود ، دستگاه بافت HCIX2 می باشد .

جدید ترین فرش های ترک از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان دارای متنوع ترین جدید ترین فرش های ماشینی ازجمله فرش های ماشینی ترک می باشد . تعدادی از محصولات و فرش های ماشینی ترک که بافت شرکت فرش کاشان می باشد به شرح زیر می باشد :
1. فرش700 شانه سوپر برایت
متراژ های این مدل از فرش به صورت 2.90 * 2 – 2.30 * 1.60 – 2.20 * 1.5  بافته می شود و دارای کیفیت درجه یک می باشد .
2. فرش ماشینی ترک 700 شانه طرح آسا
این فرش ترک نیز در متراژ های 3*2 - 2.2. * 1.5 - 1.5 * 1 - 1.8. * 1.20 و 1 * 1 بافته می شود و دارای کیفیت بالا از نظر جنس های به کار رفته شده در بافت این فرش ها است که از جنس نخ خاب 100 در صد آکریلیک هیت ست شده می باشد .
3. فرش ترک 1200 شانه گل برجسته طرح ترگل
فرش های ترک 1200 شانه ترگل در ابعاد استاندارد 6 مری ، 9 متری و 12 متری بافته و تولید می شود .
4. فرش ماشینی ترک دایره ای شکل 1200 شانه گل برجسته طرح راحیل
این مدل از فرش در قطر 2 متر بافته می شود که دایره ای شکل می باشد .

تفاوت فرش های ماشینی ترک با فرش های ماشینی ایرانی در چیست ؟
عمده ترین تفاوت فرش های ترک با فرش های ماشینی ایرانی در طراحی و رنگ بندی نقشه ی آن فرش می باشد . فرش های ترک از لحاظ رنگ بندی دارای آرامش خاصی از رنگ می باشند که در هیچ گونه بافت های فرش های ماشینی دیگر یافت نمی شود بدین گونه که رنگ زمینه فرش های ترک ، روشن و شاداب هستند و رنگ های درخشانی زمینه این فرش ها را پوشش می دهد .
از دیگر تفاوت آن که گفته شد در طرح و نقش های بافته شده فرش می باشد . در طراحی فرش های ترک دیگر خبری از نگاره های اسلیمی و یا شاخ و برگ های افشان و درهم ریخته نیست بلکه نقشه ها و طراحی های مدرن و نوین جای نقشه های سنتی و اصیل ایرانی را گرفته اند . وجود طرح های متفاوت فرش های ماشینی ترک در کنار فرش های ماشینی ایرانی می تواند تمامی سلایق و علایق خریداران فرش را تکمیل کند و پوشش دهد . در رنگ بندی فرش های ترک ، 8 الی 16 رنگ مختلف در این فرش با وجود طرح های مدرن ترک ، ویژگی منحصر به فردی می باشد که بافت این محصول را از هر نوع بافت فرش ماشینی دیگری ، متمایز می کند ؛ و هم چنین قیمت فرش های ترک از قالی های ماشینی ایرانی به تب با وجود طرح های سنتی کمتر می باشد .

خرید فرش ماشینی ترک از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان از بزرگ ترین و معتبر ترین مجموعه تولید گنندگان فرش در میان شرکت های فرش ماشینی دیگر که واقع در شهر کاشان است ، می باشد . این شرکت با تولید بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی باعث شده اعتماد مردم نسبت به این شرکت بیشتر شده و مشتریان زیادی را به خود جذب می کند . شرکت فرش کاشان این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده است که هم بتوانند به صورت حضوری با مراجعه به شرکت ، فرش مورد نظر خود را خریداری کنند و هم به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت این شرکت ، فرش های مورد نظر خود را سفارش داده و خرید نمایند و درب منزل تحویل بگیرند .

از مهم ترین مزایای خرید آنلاین فرش ماشینی از شرکت فرش کاشان
ارسال رایگان فرش درسراسر نقاط کشور
خرید فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
خرید 24 ساعته فرش ماشینی
پشتیبانی 24 ساعته
• امکان مقایسه طرح ها و قیمت های فرش ماشینی با دیگر سایت ها یا فروشگاه های فرش دیگر

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه