برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۹۹/۵/۱۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید انواع فرش ایرانی ترک

خرید فرش ترک ماشینی ایرانی

یکی از ملزوماتی که امروزه در همه خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد ، فرش است . فرش علاوه بر آنکه باعث چندین برابر شدن زیبایی خانه می شود باعث می شود تا خانه ها کوچکتر یا بزرگتر از آنچه که هستند ، نشان داده شوند . مثلا اگر فرش های روشن ترک با نقش و طرح کمتر را برای خانه های کوچک انتخاب کنیم باعث می شود تا خانه بزرگ تر نشان داده شوند اما برعکس آن یعنی اگر در خانه های بزرگ را از فرش هایی با رنگ تیره و پرنقش و طرح مفروش کنید خواهید دید که خانه کوچک تر و گرم تر به نظر برسد .
در حال حاضر تقریبا در همه شهر ها شرکت ها یا کارخانه جات فرش هستند که انواعی از فرش ها را تولید کرده و به فروش برسانند . یکی از بهترین مجموعه هایی که در کاشان در تولید فرش نقش بسیار گسترده ای در طی این سال ها داشته است و امروزه نیز در تولید فرش حرف اول را می زند شرکت فرش کاشان می باشد . تنوع فرش ها در شرکت فرش کاشان بسیار زیاد است .


محصولات شرکت فرش کاشان
تولید فرش های ماشینی 500 شانه و فرش های ماشینی 700 شانه .
تولید فرش های ماشینی 1000 شانه در طرح های متفاوت .
تولید فرش های ماشینی 1200 شانه در طرح ها و نقش های مختلف .
تولید فرش های ماشینی 1500 شانه در طرح ها و نقش های مختلف .
و هم چنین تولید فرش های ماشینی خاص ، تولید انواع تابلو فرش ماشینی کاشان ، فرش های ماشینی فانتزی و ... فعالیت دارد .
یکی از پر فروش ترین فرش هایی که به عنوان فرش لوکس و سلطنتی در بین مردم شناخته می شود و مردم بسیاری از آن استقبال می کنند ، فرش ترک است .
از تفاوت های اساسی فرش های ماشینی ایرانی  با فرش های ماشینی ترک در طرح و نقش آن و هم چنین به کار رفتن رنگ در فرش ها اشت . طرح و نقش های ساده در فرش های ترک و هم چنین به کار رفتن رنگ های کم و محدود در بافت و تولید فرش های ترک باعث شده تا این فرش مناسب برای انواع دکوراسیون های خانه ها باشد . رنگ زمینه اغلب فرش های ترک شامل رنگ های کرم ، قهوه ای و طوسی روشن می باشد که بیشتر به شکل تک رنگ با گل های برجسته و یا با ترکیب چند رنگ ر قالب ها و طرح های شیک و ساده به فروش می رسد .


ابعاد فرش های ماشینی ایرانی ترک
بیشتر فرش های ماشینی ایرانی ترک در ابعاد مختلفی بافته و تولید می شود اما به طور معمول فرش های ترک در اندازه های 2 متر ، 4 متر ، 6 متر ، 9 متر و 12 متر بافته می شود و به فروش می رسد که شما مشتریان عزیز می توانید فرش های ماشینی ترک و یا فرش های ماشینی ایرانی مورد دلخواه و پسند خود را از شرکت فرش کاشان انتخاب کرده و خرید کنید .
فرش های ترک در دو مدل ساده و ممتاز تولید می شود که تفاوت آنها در نوع جنس الیافی است که در بافت فرش مورد استفاده قرار می گیرد . بدین صورت است که جنس الیافی که در فرش ترک ساده به کار می رود از نخ خابی با جنس تاپس است اما در فرش ترک ممتاز دو نوع الیاف به جنس های تاپس و بامبو در نخ های خاب آن فرش به کار می رود . معمولا قیمت فرش های ماشینی ایرانی ترک در مقایسه با فرش های ایرانی بیشتر است وهم چنین قیمت فرش ایرانی ترک ممتاز بیشتر از فرش ایرانی ترک ساده می باشد که البته زیبایی فرش های ترک و اصالت و ماندگاری و کیفیت بالای آن سبب می شود تا در کنار دیگر فرش ها قیمت آن توجیه شود .
در گذشته فرش های ایرانی ترک بیشتر در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که حالت سنتی و قدیمی را داشته باشد اما امروزه به دلیل تولید تنوع بسیار بالای فرش های ترک ایرانی سبب شده تا شما بتوانید این فرش ها را در اتاق پذیرایی ، اتاق نشیمن و هم چنین برای دکوراسیون های مدرن هم مورد استفاده قرار دهید .
خرید انوع فرش ایرانی ترک از فروشگاه اینترنتی شرکت فرش ماشینی کاشان به صورت اینترنتی و آنلاین امکان پذیر می باشد و مشتریان می توانند فرش خود را در تنوع طرح و رنگ بالا از این فروشگاه اینترنتی فرش دلخوه خود را انتخاب کرده ، سفارش داده و خریداری کنند . خرید فرش به صورت اینترنتی مزایایی دارد که در ادا مه به برخی از آن می پردازیم :
•    ضمانت نامه کتبی و معتبر
•    خرید فرش ترک به قیمت درب کارخانه
•    عدم محدودیت زمانی و مکانی
•    تحویل فرش درب منزل
•    امکان مقایسه فرش ها و قیمت های آن نسبت به دیگر فروشگاه های فرش ماشینی
•    امکان پشتیبانی خرید 24 ساعته فرش

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه